KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246183
*
nr 1424 6183
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2021
kl 18:12:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 19:05:39
1
100 kr
8/10 16:06:30
2
600 kr
11/10 17:40:06
3
200 kr
11/10 17:40:06
2
250 kr (Budbetjänt)
11/10 17:40:30
3
400 kr
11/10 17:40:30
2
450 kr (Budbetjänt)
11/10 17:44:25
3
500 kr
11/10 17:44:25
2
600 kr (Budbetjänt)
11/10 18:07:04
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:49
-
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1424 6183
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 19:05:39 | 1 | 100 kr |
8/10 16:06:30 | 2 | 600 kr |
11/10 17:40:06 | 3 | 200 kr |
11/10 17:40:06 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
11/10 17:40:30 | 3 | 400 kr |
11/10 17:40:30 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/10 17:44:25 | 3 | 500 kr |
11/10 17:44:25 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
11/10 18:07:04 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:49 -
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:55